Hangzhou Xing Ultrasonic Equipment Co.,ltd

Hangzhou Xing Ultrasonic Equipment Co.,ltd

Şirket ayrıntıları
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: HC-SONIC
No. Çalışanları: 100~150 İnsanlar
Yıllık satış: US$ 500 - US$ 1000
Yıl kurulan: 2010
İhracat p.c: 60% - 70%
Şirket tanımı

 

R-Sorumluluk P-Ürünleri S-Hizmeti

satış sağ yerine ürünler pahalı bir

Rps-sonic, consisted with a couple of young people who love ultrasonic very much.The founding members of RPS-SONIC have an average degree of Bachelor's degree or above. Rps-sonic, ultrasoniği çok seven birkaç gençten oluşuyordu.RPS-SONIC'in kurucu üyeleri ortalama bir lisans derecesine veya daha fazlasına sahiptir. They have been in the ultrasonic industry for more than 5 years and have rich experience in ultrasound. Ultrasonik endüstride 5 yıldan fazladırlar ve ultrasonda zengin deneyime sahiptirler. The company's business philosophy is: Do not blindly promote any product, find the right product for the customer. Şirketin iş felsefesi: Herhangi bir ürünü körü körüne tanıtmayın, müşteri için doğru ürünü bulun. So before each order, we will confirm all the details, including application details, equipment conditions, equipment specific information. Bu nedenle, her siparişten önce, uygulama ayrıntıları, ekipman koşulları, ekipmana özel bilgiler de dahil olmak üzere tüm ayrıntıları onaylayacağız.

Ve bizde Profesyonel ithalat ve ihracat şirketi , HangZhou LanBen Trade Co, Ltd, wordwide herhangi bir ülkeye ihracat yapabilirsiniz.

Hangzhou Xing Ultrasonic Equipment Co.,ltd

 

Before year 2012, we only sale second branson / dukane / rinco / herrman/telsonic welding equipment , during these twenty year develop, we find, more and more people have problem with the core part of ultrasonic welding equipment -generator and transducer, so we decided to start our business of transducer and generator of our own transducer and generator. 2012 yılından önce, biz sadece ikinci branson / dukane / rinco / herrman / telsonic kaynak ekipmanları satışı, bu yirmi yıl boyunca geliştirmek, biz daha fazla insan ultrasonik kaynak ekipmanları-jeneratör ve dönüştürücü çekirdek kısmı ile ilgili sorun var, bu yüzden kendi dönüştürücü ve jeneratör bizim dönüştürücü ve jeneratör işine karar verdi. Many of the end user meet the transducer problem, they don't know why transducer broken, and changing the expensive transducer one by one. Son kullanıcının çoğu dönüştürücü problemini karşılar, dönüştürücünün neden kırıldığını ve pahalı dönüştürücüyü tek tek değiştirdiğini bilmezler. Actually, one branson /dukane /rinco transducer can use 10~30 year, even the cheapest transducer can use about 5 years. Aslında, bir branson / dukane / rinco dönüştürücü 10 ~ 30 yıl kullanabilir, en ucuz dönüştürücü bile yaklaşık 5 yıl kullanabilir. So there must some reasons if your transducer broken in one year. Dönüştürücünüzün bir yıl içinde kırılması için bazı nedenler olmalıdır. That's why we want build Rps-sonic, we need to help more end user to know more about transducer , to use ultrasonic equipment better, to save cost when meet problem. Bu yüzden Rps-sonic inşa etmek istiyoruz, daha fazla son kullanıcının dönüştürücü hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasına yardımcı olmak, ultrasonik ekipmanı daha iyi kullanmak, sorunu karşılarken maliyetten tasarruf etmek zorundayız.

The same to generator, Unreasonable operation may shorter the use-life of ultrasonic generator. Jeneratör için olduğu gibi, Mantıksız çalışma ultrasonik jeneratörün kullanım ömrünü kısaltabilir. So we have to make technical inquiry before operate ultrasonic welding machine. Bu yüzden ultrasonik kaynak makinesini çalıştırmadan önce teknik soruşturma yapmak zorundayız. The key point of ultrasonic machine is resonance, only keep every part in resonance can make the system in best work environment. Ultrasonik makinenin kilit noktası rezonanstır, sadece rezonanstaki her parçayı sistemi en iyi çalışma ortamında tutabilir.

Şimdiye kadar hala Branson / dukane / rinco / herrman telsonik kaynak makinesimiz var, böylece yaptığımız her dönüştürücü / jeneratörü orijinal makineyle eşleştirebildiğimizi onaylayabiliyoruz.

Of course we can make the transducer/generator replace for Branson /dukane/ rinco/ herrman telsonic welding machine, we can also make transducer/generator for any application of your ultrasonic equipment. Tabii biz yapabilirsiniz dönüştürücü / jeneratör yerine Branson / dukane / rinco / herrman telsonik kaynak makinesi, biz de yapabilirsiniz dönüştürücü / jeneratör ultrasonik ekipman herhangi bir uygulama için. We supply OEM service for oversea customers, we already have OEM customer in USA and German. Biz denizaşırı müşteriler için OEM hizmet tedarik, biz zaten ABD ve Almanca OEM müşteri var.

 

Ultrasonik alanda herhangi bir sorunuz varsa, Rps-sonic ile iletişime geçin.

Hangzhou Xing Ultrasonic Equipment Co.,ltd

 

 

Sertifika
Standart:ISO9001:2008
Sayı:00112Q24379R03/3400
Yayımlanma tarihi:2012-05-16
Bitiş tarihi:2022-10-16
Kapsam/Aralık:
Tarafından verilen:
Standart:ISO14001:2004
Sayı:00112E20888R0S/3400
Yayımlanma tarihi:2012-05-11
Bitiş tarihi:2022-09-11
Kapsam/Aralık:
Tarafından verilen:
sohbet
Teklif isteği
Dil değiştir